4 Mayıs 2012 Cuma

Tesettür modelleri Bursa
Kagegori

tesettür modelleri

bayan giyim

tesettür elbise

kayra giyim

armine giyim

İstanbul Eşarp Dükkanı

Elemira eşarp istanbul eminönüde 10'larca marka şalı aynı anda bulabileceğiniz satış mağazası ile bütün bayanların sevgilisi durumuna gelmiştir. Başörtüsü, şal, yazma ve tülbent yanında fular ve bone türlerinin en güzel örnekleri ile atkı dükkanında bulabilirsiniz.

Toptan Atkı Satış

Şirket hemde toplu olarak eşarp satışları ilede en yaraşır ederleri tatbikeden araştırdığınız bütün şal marka ve türlerinede ister mağzadan diler on the net atkı satış dükkanından erişme kolaylığı takdim etmektedir.

On-Line Eşarp Satışları

Eminönüde bulunmakta olan atkı satış mağazasına yetişme imkanı bulunmayanlar için ayrı olarak world wide web sitesinde on the web eşarp, atkı ve bone satışları yapılmaktadır. Türkiye cumhuiyetinin hangi yerinde yaşıyorsanız yaşayın bir klikle bütün eşarp markalarına ulaşma imkanı sizi bekliyor olacak.

Atkı Aksesuarları

100'Lerce şal çeşidi içinde ayrıca cazibeliğinize güzellik ilave edecek eşarp aksesuarları içinden tercih etmekte zorlanacağınız ürün türlerinden herhangi birisi şunlardır. Eşarp iğneleri iğne çeşitleri, Eşarp bantları ile kolluk ve boyunluk modellerinin en güzel örnekleri atkı mağazasında satışa arzedilmiştir.

Bone ve Yazma Çeşitleri

Şal altında kullanılan en güzel bone örneklerini ile düz, saten ve geçmeli boneler ile topuzlu ve likralı bone türlerini on the web yahut dükkanımıza ulaşarak edinebilirsiniz. Ayrıca evde ve günlük hayatta vazgeçilmez olan yazma çeşitleri ile inanılmaz değerlerle zevkimize takdim edilmiştir.

Fular Markaları

Satışı yapılan atkılar arasında Türkiye cumhuriyetinde büyük fular markaları bulunmaktadır.

·Armine Atkı

·Aker Eşarp

·Vakko Şal

·Elemira Şal

·Ecenur Başörtüsü

Atkı Modelleri

İpek ve keten eşarpların en güzel örneklerini bakmak için internet sitemiz yada şal satım dükkanımıza derhal ziyaret etmelisiniz. Jakarlı ve fantazi başörtüler yanında düz pashmina türlerinin en beğenilen türleri zevkinize takdim edilmiştir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder